księgowość wspólnoty mieszkaniowej księgowość wspólnot mieszkaniowych księgowość wspólnot mieszkaniowych

O nas

Księgowość Wspólnot Mieszkaniowych to nasza specjalność. Świadczymy usługi na potrzeby Zarządów, Zarządców i Administratorów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i obsługujemy już ponad 100 wspólnot w tym zakresie. GEFN – to skrót od Gospodarki Ekonomiczno-Finansowej Nieruchomości.

W naszej codziennej pracy przyświecają nam zasady, które pozwalają świadczyć usługę na wysokim poziomie, jednocześnie pozyskując zaufanie klientów dla których pracujemy. Najważniejsze zasady, którym jesteśmy wierni:

Rzetelność
Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze Wspólnot Mieszkaniowych. Do zleconych nam czynności księgowych podchodzimy z maksymalną starannością zawsze godząc rzetelność w wykonywaniu obowiązków z dopasowaniem do potrzeb Klienta. Program szkoleń prowadzony w naszej firmie zapewnia stały rozwój i doskonalenie umiejętności naszych pracowników, co pozwala na świadczenie profesjonalnych usług i daje umiejętność rozwiązywania niecodziennych problemów.

Bezpieczeństwo
Współpracujemy z gronem radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych. Nasi współpracownicy wykonują codzienne zadania pod okiem fachowców posiadających Licencję Zarządcy Nieruchomości oraz Ministra Finansów co daje Państwu bezpieczeństwo i pewność, że usługa wykonywana jest zgodnie z wymogami prawa. Pracujemy na programie ZUI Mieszczanin.

Posiadamy ubezpieczenie OC co dodatkowo zwiększa poczucie bezpieczeństwa dla Klientów powierzających nam prowadzenie księgowości.

Wysoki standard obsługi Klienta
Stale podwyższamy standardy obsługi Klienta co sprawia, że nasi współpracownicy spełniają wymagania stawiane im przez Zarządy i Zarządców Wspólnot. Są elastyczni w podejściu do Klienta, zawsze ciepło i z uśmiechem odpowiadając na pytania mieszkańców.

Nasi specjaliści dostępni są dla Państwa osobiście, podczas wcześniej umówionej wizyty w naszym biurze, mailowo (gwarantujemy, że zgłoszoną sprawą zajmiemy się w ciągu 24 godz. od chwili zgłoszenia i również drogą mailową potwierdzimy załatwienie sprawy) i telefonicznie w wybrane dni tygodnia. Dodatkowo, każdy z mieszkańców obsługiwanych wspólnot ma możliwość wglądu poprzez system on-line do swoich rozrachunków ze wspólnotą.

Dogodna lokalizacja
Siedziba naszej firmy znajduje się w centrum Warszawy, przy stacji metra, co znacznie ułatwia współpracę i oszczędza czas potrzebny na dojazdy do naszego biura.

Zachęcamy do kontaktu!